Immergas

…bo KOBIETY mają MOC

…bo KOBIETY mają MOC

.

Branża instalacyjna kojarzy się przede wszystkim z mężczyznami. Stanowiska, które w pierwszej kolejności przychodzą na myśl to: instalatorzy, serwisanci, handlowcy, pracownicy techniczni, czyli mężczyźni. Jak jest w rzeczywistości? Czy naprawdę to męski świat? Czy kobiety stanowią w nim mniejszość?

W tym materiale poznacie siedem wyjątkowych kobiet, które swoje życie zawodowe związały z tą teoretycznie męską branżą. Kobiety te odpowiadają za ważne działy: logistykę, finanse, dział handlowy, zajmują menadżerskie i dyrektorskie stanowiska. Czują się zawodowo spełnione i cieszą się, że pracują w firmie, która cały czas się rozwija i jest coraz bardziej znana na polskim rynku. Kobiety w firmie Immergas, producenta pomp ciepła i kotłów gazowych, to ponad połowa zespołu, a to potwierdza, że branża instalacyjna przestaje należeć tylko do mężczyzn, a panie nadają jej zupełnie nowe oblicze. Bo tak naprawdę INSTALACJA JEST KOBIETĄ.

BOŻENA JACHIMSKA, starszy specjalista ds. płynności finansowej: Praca w Immergas zawsze dawała mi poczucie bezpieczeństwa i możliwość stałego rozwoju. Jestem dumna, że pracuję w firmie, która rozwija się biznesowo i jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku polskim.

Trudno mi się rozstać z firmą

AGNIESZKA CHOŁODY, analityk finansowy: Po latach pracy czuję firmę, doskonale rozumiem też potrzeby Zarządu, jestem w stanie dosyć szybko reagować na zmieniającą się sytuację i otoczenie.

Przyszłość trzeba planować

BEATA WÓJCIK, dyrektor administracji, główna księgowa: Świat liczb zawsze był mi bliski. Chciałam pracować w księgowości, rozwijać się i dojść do stanowiska głównej księgowej. I to mi się tu udało.

Emocje trzeba zrozumieć

JOANNA CHRUŚCIEL, kierownik magazynu:  Pracuję tu już czternaście lat, a od czterech mam przyjemność zarządzać niesamowitym zespołem składającym się z sześciu wspaniałych mężczyzn i dwóch niezwykłych kobiet. Panowie są naszym sercem, a panie mózgiem.

Wszystko musi mieć swoje miejsce

JUSTYNA WASIAK, kierownik operacyjny ds. wsparcia sprzedaży: W zarządzaniu ważna jest autentyczność, kreatywne podejście, intuicja, życzliwość, empatia, możliwość konstruktywnej rozmowy. Ważna jest też współpraca, a nie rywalizacja. I tak działamy w firmie.

W każdym możemy znaleźć potencjał

KAROLINA KUBACKA, HR menedżer: Konsekwentnie pracujemy nad tym, aby zarówno wśród obecnych pracowników jak i kandydatów być postrzeganym jako firma odpowiedzialna i zaangażowana społecznie.

Dobra komunikacja kluczem do sukcesu

MAGDALENA OSKIERA, dyrektor marketingu: Dużą satysfakcję daje mi wypracowane – nie tylko przez marketing – hasło, będące jednocześnie misją Immergas: „Dostarczamy komfort, którego potrzebujesz”. Już w 2016 roku zaczęliśmy mówić o wartości, jaką jest komfort, rozumiany wielowymiarowo. W branży budowlanej byliśmy pierwsi, wielu nie rozumiało, co komunikujemy. Dziś niemal wszyscy odmieniają go przez wszelkie przypadki.

To ludzie dają mi energię

Immergas Polska

Immergas jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej od ponad 55 lat. Polski oddział w 2021 roku obchodził jubileusz 25-lecia działalności.

Firma jest laureatem wielu nagród. Czterokrotnie znalazła się w gronie laureatów „Diamentów Forbes” w 2018, 2020, 2021 i 2022 roku.

Podstawowa oferta firmy to rozwiązania dla mieszkań i domów, czyli kotły gazowe od 12 kW do 35 kW, świetnie sprawdzające się również w inwestycjach wielorodzinnych, wymagających zastosowania wielu urządzeń małej mocy. Oprócz gazowych kotłów kondensacyjnych firma rozwija ofertę pomp ciepła typu monoblock i split oraz hybrydowych pomp ciepła, a urządzenia marki Immergas spełniają normy rządowego programu „Czyste Powietrze”.

Drugim ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o mocy do 900 kW, pozwalających na tworzenie systemów kaskadowych pokrywających zapotrzebowanie obiektów komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej.

Siedziba firmy mieści się w Łodzi

www.immergas.pl
e-mail: marketing@immergas.pl