Polecamy

Bluzy męskie – jaki kolor króluje tej jesieni?

Bluzy męskie – jaki kolor króluje tej jesieni?

Bluza męska jest jednym z najpopularniejszych elementów garderoby wielu mężczyzn. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat odpowiedniego dopasowania kolorystycznego bluz męskich tej jesieni.

Ciemny brąz

Wśród najpopularniejszych kolorów tej jesieni można w szczególności wyróżnić ciemny brąz, który jest inspirowany barwą kory drzew. Ciemny brąz idealnie sprawdzi się wśród wszystkich elementów garderoby, zarówno głównych części strojów, jak i również dodatków do nich. Ciemny brąz najlepiej będzie się prezentował z klasyczną czernią. Dzięki takiemu zestawieniu możliwe będzie uzyskanie minimalistycznego wygląd, który będzie się również charakteryzował wyjątkowo wysokim poziomem elegancji.

Ceglasty brąz

Kolejnym kolorem, który idealnie sprawdzi się w przypadku bluz męskich, jest również ceglasty brąz. Jest on inspirowany kolorem gliny, który w korzystny sposób wpłynie na poprawę wyglądu każdego mężczyzny. Ceglasty brąz z powodzeniem można komponować z innymi odcieniami brązu. Dzięki wykorzystaniu jaśniejszych tonów kolory będą w korzystny sposób uwydatnione. Natomiast w przypadku tworzenia kompozycji z ciemniejszymi tonami cała stylizacja będzie nieco stonowana.

Ognista czerwień

Bluzy męskie: https://ozonee.pl/pol_m_Odziez_Bluzy-201.html z powodzeniem można również zakupić w kolorze ognistej czerwieni, co będzie fantastycznym rozwiązaniem. Czerwień jest dość dynamicznym kolorem, dlatego z całą pewnością sprawdzi się wśród wszystkich odważnych mężczyzn, którzy na co dzień nie boją się wyzwań. Bardzo dobrym wyborem będzie stworzenie minimalistycznego looku z wykorzystaniem bluzy męskiej w kolorze czerwonym. Warto komponować strój również z ubraniami w barwie czarnej, które będą stanowiły doskonałe uzupełnienie ognistej czerwieni.

Intensywny niebieski

Wśród najlepszych kolorów bluz męskich z kapturem można również wymienić intensywny niebieski, który na pewno przypadnie do gustu wielu panom. Intensywny niebieski to kolor, który zwraca na siebie uwagę otoczenia, dlatego idealnie sprawdzi się podczas codziennego funkcjonowania. Niebieski z powodzeniem można zestawiać z granatem albo z klasyczną czernią. Dzięki temu cała stylizacja będzie w odpowiedni sposób stonowana i będzie zachwycać swoją prostotą oraz elegancją.

Królewska zieleń

Kolejnym kolorem, który będzie królował tej jesieni, bez wątpienia jest królewska zieleń. Królewską zieleń można znaleźć w sprzedaży w dość zróżnicowanych odcieniach, dlatego jest to barwa, która idealnie sprawdzi się w przypadku wyboru bluzy męskiej. Zieleń można z powodzeniem zestawiać również z innymi barwami, wśród których wyróżnia się klasyczną czerń, głęboki brąz, a nawet szarości.

Głęboki granat

Bluzy męskie z kapturem w kolorze głębokiego granatu będą doskonałym wyborem w przypadku wielu mężczyzn, dlatego warto się nad nim zastanowić. Granat prezentuje się niezwykle elegancko, dlatego sprawdzi się idealnie w wielu niecodziennych sytuacjach. Kolor ten będzie się bardzo dobrze komponować ze stonowanymi barwami, takimi jak biel lub czerń. Dlatego warto go zestawiać w takich kompozycjach.