Miejsca

Biura z charakterem, łódzkim charakterem

Biura z charakterem, łódzkim charakterem

Tu pracuje się wyjątkowo dobrze

Miejsce to emanuje niezwykle pozytywną energią, a designerskie wnętrza zadowalają najbardziej wybredne gusta. Trzeba przyznać, że w biurach serwisowanych oferowany przez Chillispaces.com w Łodzi, mieszczących się w Starej Drukarni przy ul. Gdańskiej, na pewno dobrze się pracuje. Sami sprawdziliśmy i polecić możemy każdemu.

Rynek biur serwisowanych w Polsce rozwija się dynamicznie od kilku lat, a czas pandemii wpłynął na większe zainteresowanie elastyczną powierzchnią biurową. Przymusowa izolacja wymusiła nowe sposoby organizacji pracy zespołów, pracę hybrydową, czy w ogóle transformację zespołów. Zmieniły się też potrzeby najemców. Modne do niedawna wielkie open space’y przestały być miejscem przyjaznym do pracy. Poza tym z powodu przymusowej izolacji opustoszały, a ich najemcom zaczęły uwierać sztywne, długoterminowe umowy najmu w tradycyjnych biurowcach.

– Biura serwisowane stają się obecnie dla wielu firm niezwykle atrakcyjną alternatywną. Oferujemy najem w formie, której na pewno nie znajdziemy w tradycyjnych biurowcach. Po pierwsze, co okazało się bardzo istotne podczas pandemii, umowy, które zawieramy z naszymi najemcami, są krótkoterminowe. Po drugie, w każdym momencie najemca ma możliwość dostosowania zajmowanej powierzchni do aktualnych możliwości, potrzebuje mniejszego biura, nie ma problemu, zespół się rozrasta – zmieniamy na większe – tłumaczy Joanna Nowak-Pawelec, Dyrektor ds. Operacyjnych Chillispaces.com. – Nawet jeśli zespół jest 100-osobowy, można wynająć biuro na 30 stanowisk i dać do nich dostęp wszystkim pracownikom, którzy pojawiają się w biurze na zmianę. Nasze biura dostępne są bowiem przez całą dobę i co ważne dostęp do nich mają tylko uprawnione osoby.

Elastyczne umowy najmu w zakresie ich trwania, czy zajmowanej powierzchni, to nie jedyne atuty biur serwisowanych oferowanych przez Chillispaces.com w Łodzi. – Najemcy wprowadzają się do gotowych biur, które na ich życzenie możemy spersonalizować. Nie muszą się więc już martwić o wyposażenie, sprawny, szybki i bezpieczny internet, który także zapewniamy. Nie interesują ich już rachunki za prąd, sprzątanie, czy wynajem sal konferencyjnych. Bez ograniczeń mogą korzystać z przestrzeni chilloutowych z bilardem, czytelnią i barem. Do dyspozycji na miejscu jest także office manager, który w każdej chwili służy pomocą. Jak widać, jesteśmy elastyczni w każdym aspekcie współpracy. I za to bardzo cenią nas najemcy – mówi Daria Tyka-Kowalczyk, Kierownik regionu Chillispaces.com w Łodzi.

Adresatami oferty Chillispaces.com nie są firmy o konkretnym rozmiarze, specjalizacji czy strukturze – oferta jest równie dobra dla kilkuosobowej grupy, jak i dużych zespołów. Portfolio klientów Chillispaces.com składa się zarówno z młodych polskich startupów, jak też globalnych liderów branż technologii, doradztwa biznesowego i oprogramowania dla biznesu.

Chillispaces.com w Łodzi zajmuje aż trzy piętra w Starej Drukarni przy ul. Gdańskiej 130. Na każdym z nich są kuchnie, sale konferencyjne i różnej wielkości przestrzenie biurowe, nie brakuje też łódzkich akcentów. Na pierwszym piętrze znajduje się recepcja i strefa chillout z barem, stołem bilardowym, konsolą, wyświetlaczami oraz wygodnymi kanapami i fotelami. Pomieszczenia zdobią oryginalne detale – ściany wykonane z miedzi, kolorowe grafiki przypominające murale oraz nietuzinkowe dekoracje, jak chociażby wiszące drzwi.

– O komfort pracowników zadbaliśmy także, oddając do ich dyspozycji biurka z elektryczną regulacją wysokości, ergonomiczne fotele, klimatyzację, pokoje do drzemek, wygłuszone pokoje do rozmów telefonicznych, wreszcie: drukarki, ekspresy do kawy, lodówki – podkreśla Daria Tyka-Kowalczyk. – Kto ma ochotę przekonać się, jak pracuje się w Chillispaces.com w Łodzi w każdej chwili może się ze mną umówić na spotkanie. Serdecznie zapraszam.

Tekst Beata Sakowska
Zdjęcia Justyna Tomczak

Biura serwisowane, coworking,
Karty Klubowe, #cloudoffice
Daria Tyka-Kowalczyk Kierownik Regionu
daria.tyka.kowalczyk@chillispaces.com
tel.: 884 107 837