Architektura

BETWEEN: Twoje miejsce w centrum Łodzi

BETWEEN: Twoje miejsce w centrum Łodzi

Tych, którzy doceniają uroki życia w centrum Łodzi i poszukują nowego mieszkania, na pewno zainteresuje kameralne osiedle BETWEEN powstające pomiędzy ulicą Dowborczyków a Targową. Generalnym wykonawcą i deweloperem inwestycji jest BUDOMAL, jedna z wiodących firm na rynku usług budowlanych w województwie łódzkim, której budowle wyróżniają się ciekawym designem i wysoką jakością wykończenia.

 

BETWEEN: Życie w rytmie miasta

Wybór lokalizacji dla nowego mieszkania jest jedną z kluczowych decyzji, które podejmujemy podczas poszukiwań idealnego miejsca do zamieszkania. Wśród wielu możliwości, centrum miasta często wyróżnia się jako atrakcyjna opcja. Dlaczego? Mieszkanie w centrum miasta daje niepowtarzalne doświadczenie życia w samym sercu wydarzeń społecznych i kulturalnych. Masowe wydarzenia, koncerty, festiwale, restauracje, teatry i inne atrakcje są w zasięgu ręki.

Dla tych, którzy cenią sobie energię i aktywność miejskiego życia, centrum miasta jest bez wątpienia idealnym miejscem do zamieszkania. Można tu liczyć także na wiele udogodnień, jak bliskość sklepów, centrów handlowych czy różnego rodzaju usług. Codzienne życie nie wymagające długich podróży – czy to do pracy, czy na zakupy, czy też po to, aby miło spędzić czas, staje się wygodniejsze i bardziej efektywne. Mając wszystko prawie dosłownie na wyciągnięcie ręki, możemy nawet zrezygnować z posiadania samochodu i swobodnie przemieszczać się komunikacją miejską, co będzie bardziej ekologicznie i ekonomiczne. Można także korzystać z roweru, w kompleksie BETWEEN będzie dostępna rowerowania oraz stojaki na rowery.

BETWEEN: To Twoje miejsce na mapie Łodzi

Życie w prawdziwie wielkomiejskim stylu, łączące w sobie pracę, rozrywkę i życie społeczne, zapewnia kameralne osiedle BETWEEN. Bliskość do najważniejszych punktów rozrywkowo-biznesowych, a także kluczowych węzłów komunikacyjnych czy parków to tylko jedne z walorów inwestycji. Minimalistyczną architekturę osiedla uzupełniają przytulne ceglane akcenty, nawiązujące do industrialnej historii Łodzi.

W komfortowym, pięciopiętrowym budynku mieszkalnym, wkomponowanym pomiędzy ulicę Dowborczyków a Targową znajduje się 117 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od niewielkich kawalerek po siedemdziesięciometrowe lokale – idealne dla rodziny oraz cztery lokale usługowe. Mieszkania mają ustawne układy, można je łączyć, tworząc nawet stumetrowe apartamenty. Idealnie nadają się na start, z przeznaczeniem na własne potrzeby lub pod inwestycję. Pamiętajmy, że nieruchomości w centrum miasta często są bardziej odporne na zmiany rynkowe niż te na obrzeżach.

BETWEEN: To sprawdzony deweloper

Kameralne osiedle BETWEEN, którego niebawem ruszy drugi etap, czyli kolejny budynek ze 120 mieszkaniami, realizuje BUDOMAL – łódzki generalny wykonawca i deweloper. Firma na rynku usług budowlanych działa od 1993 roku i dziś jest jedną z największych firm budowlanych w województwie łódzkim. Priorytetem dla inwestycji BUDOMAL jest jakość, na której można polegać, dlatego firma stosuje wysoko jakościowe materiały i stawia na sprawdzonych, starannie dobranych partnerów. Bardzo duży nacisk kładziony jest też na ich wygląd i funkcjonalność.

Kierunek dla projektu wyznaczają nam aktualne trendy w architekturze, czy designie, ale też nasza własna wizja nowego budownictwa. Nie tworzymy w próżni – pamiętamy o przestrzeni wokół – podkreśla Piotr Leśniak, dyrektor ds. sprzedaży w BUDOMAL. W tworzeniu budynków mieszkalnych istotne są rzeczywiste potrzeby przyszłych mieszkańców, dlatego też inwestycje mieszkaniowe BUDOMAL zawsze mają bardzo dobre lokalizacje: blisko centrum, czy terenów zielonych, z dobrą komunikacją i łatwym dostępem do ważnych dla życia miejsc: sklepów, czy szkół/przedszkoli, punktów usługowych oraz szereg udogodnień. Warto podkreślić, że jako firma lokalna, BUDOMAL bardzo dobrze zna łódzki rynek i wie też, czego potrzebują najemcy.

Firma ma na swoim koncie realizację dużych inwestycji mieszkaniowych takich, jak chociażby widzewska Panoramika, osiedle NEOTEO i Liściasta Park, czy Apartamenty na Wspólnej i Mieszkania przy Tulipanie.

BETWEEN: To możliwość wykończenia pod klucz

Jeśli ktoś chciałby się wprowadzić do gotowego mieszkania, z tym też nie ma problemu. Współpracująca z BUDOMAL firma pakietypodklucz.pl zadba o to, aby nowe lokum prezentowało się ciekawe. Do wyboru są różne pakiety cenowe, którym odpowiada inny standard wykończenia, są pakiety srebrny, złoty i premium, istnieje też możliwość indywidualnej wyceny. Wszystkie usługi objęte są dwuletnią gwarancją, a firma pomaga też w pozyskaniu kredytu na prace wykończeniowe. Oferuje też niższy podatek VAT – 8 procent zamiast 23 procent.

Biuro sprzedaży
Łódź, ul. B. Bartoka 24 lok. U8
biuro.sprzedazy@budomal.com.pl
budomal-mieszkania.com.pl

Doradcy klienta
Aneta Kajak
+48 693 604 507
Aneta.Kajak@budomal.com.pl
Katarzyna Aftyka
+48 661 280 900
Katarzyna.Aftyka@budomal.com.pl
Artur Czapliński
+48607444027
Artur.Czaplinski@budomal.com.pl