Moda

Bawmy się modą

Bawmy się modą

Moda nie ma ograniczeń! To prawda, z którą trudno dyskutować. Jeżeli chcemy wyglądać oryginalnie, znaleźć swój własny styl i dobrze czuć się w tym co mamy na sobie, to nie powinnyśmy się ograniczać do trendów i standardów. Warto szukać ciekawych i fajnych rozwiązań, które będą nas cieszyć. Takich, które oferuje Studio Mody BEA.

Pamiętacie ten dzień, gdy pierwszy raz wyciągnęłyście z garderoby bluzki, spódnice i sukienki mamy i zaczęłyście je przymierzać? Miałyście wtedy pięć, sześć może siedem lat. Te pierwsze przebieranki pozostają w pamięci na zawsze, bo to właśnie od nich zaczynają się poszukiwania naszego stylu.

Można powiedzieć, że każda z nas ma określony gust, ale ponieważ obawiamy się oceny innych, to tylko niektóre z nas nie boją się go pokazać. A przecież, żeby być szczęśliwą, nie trzeba być idealną. Nasz outfit powinien podążać za nami i w niczym nas nie ograniczać. Moda i styl ubierania się nie są niczym strasznym. Warto sobie uświadomić, że przez modę wyrażamy nasz stosunek do ludzi, życia, świata. To wszystko widać w naszym sposobie ubierania się.

Doceńmy zatem wszystko to, co moda nam umożliwia. Moda ważna jest także jeszcze z innego powodu. Stare polskie powiedzenie mówi, że jak cię widzą, tak cię piszą. A zatem to, co mamy na sobie mówi o nas. Dla osób, które nas nie znają, widzą pierwszy raz w życiu, nasze ubranie to nasza wizytówka. Jakimi nas zobaczą, takimi pozostaniemy w ich myślach. Moda nie jest dziś zarezerwowana tylko dla wyjątkowych ludzi czy warstw społecznych, dlatego nie krępujmy się i bawmy się nią! Od rana do wieczora.

W Studio Mody BEA powstają projekty, które żadnej kobiecie nie pozwolą być jedną z wielu. Takich stylizacji na ma w sieciówkach, ani w sklepach z ciuchami.

– Każda kobieta zasługuje na idealnie dopasowaną do swojej figury odzież, która podkreśli jej piękno, charakter, i osobowość – opowiada Beata Frankowska, właścicielka Studio Mody BEA, projektantka i twórca linii modowej Follow Me. – To właśnie dla wszystkich pań chcących wyróżniać się z tłumu, stworzyliśmy miejsce z odzieżą premium, którą sami projektujemy i wytwarzamy. Nowoczesna kobieta stawia na ponadczasowe i wyjątkowe rozwiązania, design oraz wygodę. Ubrania zaprojektowane przez Beatę Frankowską wyróżnia oryginalność i świetnie dopracowane detale, wkomponowane w zamówione stylizacje.

Dlatego w swojej ofercie Studio Mody BEA ma zarówno klasyczne ponadczasowe modele, dopasowane do każdej pory roku, jak i te dedykowane danemu okresowi.

– Podczas kompletowania garderoby nowoczesnej kobiety, należy przede wszystkim pamiętać o wyborze ubrań z najwyższej jakości materiału, uszytych w taki sposób, aby nie mechaciły się, nie blakły i nie traciły swojego fasonu – wyjaśnia Beata Frankowska. – Taką właśnie modę oferujemy w naszym sklepie.

Studio Mody BEA
Sklep internetowy z ekskluzywną modą damską, w którym oferowane są najwyższej jakości bluzki, bluzy, kamizelki, kombinezony, kurtki, marynarki, płaszcze, spódniczki, spodnie, sukienki, tuniki i żakiety z proponowanych kolekcji, przeznaczone dla kobiet znających swoją wartość – wszystko przygotowane z wyłącznie wysokogatunkowej bawełny, wełny, lnu, oraz pochodnych. Wszystko starannie wyselekcjonowane i dopasowane do wymagań nowoczesnej kobiety.
tel. 510 165 080
www.bea-studio.pl
kontakt@bea-studio.pl