Architektura

Apartamenty z widokiem na park

Apartamenty z widokiem na park

W sam raz dla osób cieniących komfort, spokój i ciszę oraz dbałość o każdy szczegół. Srebrzyńska Park to jedyne takie miejsce na mapie Łodzi. Jest tu dosłownie wszystko, co potrzebne do wygodnego i bezpiecznego życia. Inwestycja idealnie łączy wielkomiejski styl i kameralność.

Pierwszy apartamentowiec pod nazwą Srebrzyńska Park I z ostał oddany do użytku w 2 018 roku. Mieszkania w tym siedmiokondygnacyjnym budynku charakteryzującym się niepowtarzalnym designem i wysokim standardem wykończenia, szybko znalazły nabywców. Docenili oni położenie osiedla w jednej z bardziej malowniczych dzielnic Łodzi – Polesiu, w sąsiedztwie największego łódzkiego parku – Parku na Zdrowiu. To idealne miejsce na spacery, poranne bieganie, rower, czy miejsce zabaw dla dzieci.

– Teraz możemy zaoferować mieszkania w kolejnym realizowanym przez nas apartamentowcu pod nazwą Srebrzyńska Park III, zaprojektowanym z myślą o tych, którzy szukają mieszkań klasy premium, rzadko spotykanych na łódzkim rynku. Rozmiar i rozmach przestrzenny mieszkań – powierzchnie od 90 do 140 m2, wiele sypialni i garderoby – to dopiero początek atutów. W budynku zaprojektowano przesuwne witrynowe okna, szklane balustrady, miejsca pod klimatyzację, tarasy ze strefami jacuzzi, prywatne ogródki, wideodomofony i iluminację nocną budynku. Doskonałe materiały wykończeniowe, elegancka aranżacja klatek schodowych i przemyślana koncepcja architektury ogrodowej sprawiają, że standard zaskakuje wymagających klientów – mówi Witold Dudaczyk, prezes Peira, firmy realizującej osiedle Srebrzyńska Park. Prestiżowy apartamentowiec Srebrzyńska Park III graniczy bezpośrednio z Parkiem na Zdrowiu. W sześciopiętrowym budynku znajdzie się 60 przestronnych lokali mieszkalnych z tarasami i balkonami.

Dla wymagających przygotowano ofertę mieszkań na ostatnich kondygnacjach z widokiem na park, z przestronnymi salonami skierowanymi na południe i zachód. Na parterze właściciele skorzystają z indywidualnych ogródków. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest ponad 100 miejsc garażowych w  monitorowanej hali podziemnej. W hali garażowej znajdują się także murowane, przestronne, pomieszczenia gospodarcze. Teren jest ogrodzony, monitorowany i wyłączony z ruchu kołowego.

Warto dodać, że w niedalekiej odległości osiedla znajdują się ogród zoologiczny, botaniczny, aquapark oraz hala widowiskowo-sportowa. Inwestycja oddalona jest jedynie 3,9 km od centrum Łodzi, do którego bez problemu dojechać można z pobliskiego przystanku autobusowego. W okolicy jest aż 28 placówek edukacyjnych, ośrodki opieki medycznej oraz sklepy. Budowa apartamentowca zakończy się w I kwartale 2021, lokatorzy będą mogli wprowadzić się w IV kwartale 2021 roku.

 

Jak kupić?

Pierwszym etapem nabycia apartamentu jest umowa rezerwacyjna. Następnie podpisywana jest umowa deweloperska, po której następuje płatność ceny rozłożona na kilka wygodnych rat. Środki wpłacane przez klientów, gromadzone są na indywidualnych, bezpiecznych, rachunkach powierniczych.

Srebrzyńska Park

tel. 798 416 416
e-mail: kontakt@peira.pl
Biuro sprzedaży I: ul. Srebrzyńska 40,
Biuro sprzedaży II: ul. Przybyszewskiego 211,
Łódź (spotkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)