Polecamy

Alibi – targi dla wszystkich zabieganych kobiet

Alibi – targi dla wszystkich zabieganych kobiet

Druga edycja ogólnopolskich targów dla kobiet Alibi odbędzie się 17 listopada 2019 roku. W tym roku zapraszamy do Art_Inkubatora, pięknie wyremontowanej, pofabrycznej przestrzeni. Zachowała ona swój typowy dla Łodzi, przemysłowy klimat, którym zachwyca odwiedzających podczas organizowanych tam eventów.

Wydarzenie skierowane jest do kobiet, które poszukują oryginalnych produktów i dobrej jakości usług. Chcemy, aby każda łodzianka bez względu na wiek i etap życia, na jakim się znajduje, mogła znaleźć na targach coś, co ją zainspiruje, pozwoli zadbać o siebie czy rozwinąć pasje i zainteresowania. Może właśnie któraś z pań poszukuje inspiracji do zmian w swoim życiu, szuka nietuzinkowej biżuterii czy oryginalnej kreacji na wieczór bądź motywacji do rozpoczęcia zajęć jogi, a jeszcze inna pomysłów na zmianę wystroju wnętrza. Chcemy zaproponować wszystkim zabieganym kobietom alternatywę na miłe spędzenie czasu, zabranie przyjaciółki, siostry czy mamy i wspólny dzień w babskim gronie. Dobrze zrobi każdej z nas znalezienie chwili dla siebie i oderwanie od codziennej rzeczywistości. Stąd nasze hasło przewodnie: NIE SZUKAJ WYMÓWEK! MASZ ALIBI.

Pragniemy skupić się na tematach najbardziej przez nas ulubionych i w jednym miejscu zgromadzić wystawców, którzy zaprezentują produkty i usługi spełniające oczekiwania współczesnych kobiet. Same cenimy jakość i oryginalność, dlatego dbamy o poziom rekomendowanych przez nas produktów. I tak doszłyśmy do obszarów, na które podzieliłyśmy imprezę. Wystawcy zaprezentują się w czterech strefach tematycznych:

MODA I URODA (odzież, akcesoria, naturalne kosmetyki, bielizna, autorska biżuteria, oferta salonów kosmetycznych i spa)

LIFESTYLE/HOBBY/PASJE (akcesoria sportowe, oferty klubów sportowych, szkół jogi i pilatesu, oferta dietetyków, produkty i usługi będące w kręgu zainteresowań kobiet)

HOME&DESIGN (artykuły wyposażenia wnętrz, ręcznie robione meble i dodatki do domu)

ROZWÓJ OSOBISTY (książki, szkolenia, coaching)

 

Zależy nam na tym, aby proponowane towary i usługi były wyjątkowe i niebanalne, dlatego unikamy sieciowych produktów.

Ogromnym zainteresowaniem podczas pierwszej edycji cieszyły się warsztaty, które towarzyszyły wydarzeniu. Chcemy kontynuować ideę połączenia wydarzenia targowego z in­spirującymi prelekcjami ciekawych gości. W tym roku kolejny raz dołączy do nas Kasia Malinowska – coach, trener, ambasadorka Fundacji Sukces Pisany Szminką, znana również czytelniczkom magazynu Life In i opowie o tym, jak być kobietą asertywną i dbać o swoje własne granice. O bezpieczeństwie własnym i najbliższych oraz o tym, jak reagować w sytuacjach nam zagrażających opowie Jarek Rogowski, jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów samoobrony w Europie, założyciel GKMA, trener sportowców i szkoleniowiec służb mundurowych. A dla tych pań, które chcą pomyśleć o podkreśleniu swojej kobiecości, proponujemy spotkanie z kreatywną stylistką. To nie koniec niespodzianek, które na Was czekają. O tym, co jeszcze dla Was szykujemy, dowiecie się już w kolejnym numerze Life In.

Miło nam poinformować, że do naszego wydarzenia jako partner główny dołączył mBank Polska. Na ich stosiku czekać bedzie na Was mnóstwo niespodzianek. Szczegóły zdradzimy już wkrótce! Po raz kolejny chce spędzić z nami ten dzień nasz kolejny partner główny – Amaryllis Clinic. To łódzki gabinet kosmetologii i laseroterapii (www.amaryllisclinic.pl, Łódź, ul. Paderewskiego 11a). W przyjaznej wręcz rodzinnej atmosferze wszystkie panie będą miały okazję dowiedzieć się więcej o zabiegach z nowoczesnej i zaawansowanej kosmetologii wykonywanych przy użyciu sprzętów od producentów wiodących na rynku kosmetologiczno – medycznym.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: radio Eska i LIFE In, na łamach, którego możecie śledzić co nowego u nas. Druga edycja targów została objęta również Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, Hanny Zdanowskiej, z czego bardzo się cieszymy.

Wszystkie panie, które chcą miło spędzić czas, zapraszamy na wydarzenie.

NIE SZUKAJ WYMÓWEK! MASZ ALIBI!

 

A jeśli chcesz, żeby i twoje produkty były zaprezentowane na targach skontaktuj się z nami.

 

d.olaszek@targialibi.pl

k.olasik@targialibi.pl

Termin: 17/11/2019 godz. 11-18

Miejsce: ART_INKUBATOR, ul. Tymienieckiego 3, Łódź

www.targialibi.pl

www.facebook.com/alibitargi

www.instagram.com/targi_alibi