Polecamy

ALIBI targi dla kobiet

ALIBI targi dla kobiet

Już tylko kilka dni pozostało do jednego z najfajniejszych wydarzeń dla kobiet, organizowanego w Łodzi – targów ALIBI pozostał już niecały miesiąc. Po raz kolejny na łamach magazynu LIFE IN. Łódzkie serdecznie zapraszamy i przypominamy, że druga, ogólnopolska edycja wydarzenia odbędzie się już 17 listopada.


Tym razem w ART_INKUBATORZE, pięknie zrewitalizowanej, pofabrycznej przestrzeni, która zachowała swój typowy dla Łodzi, przemysłowy klimat. W tym wyjątkowym miejscu prawie siedemdziesięciu wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi, współtworząc wyjątkowo kobiecy event. Każda z nas czasami potrzebuje chwili dla siebie i oderwania się od codziennej rzeczywistości. Hasło przewodnie: NIE SZUKAJ WYMÓWEK! MASZ ALIBI, zaprasza kobiety do zabrania przyjaciółki, siostry, czy mamy i spędzenia wspólnego dnia w babskim gronie.

Podczas wydarzenia znajdziecie produkty i usługi z czterech stref tematycznych: moda i uroda, lifestyle/ hobby/pasje, home&design, rozwój osobisty. Liczymy na to, że każda kobieta będzie mogła znaleźć na targach coś, co ją zainspiruje, pozwoli zadbać o siebie, czy rozwinąć pasje i zainteresowania. Wśród wystawców pojawią się projektanci odzieży, obuwia i oryginalnej biżuterii, stoiska z kosmetykami, dodatkami do mieszkań oraz z pomysłami na świąteczne prezenty.

Partnerami strategicznymi wydarzenia są mBank Polska i Amaryllis Clinic, którzy na swoich stoiskach szykują mnóstwo niespodzianek. Podobnie, jak przy pierwszej edycji, wydarzeniu będą towarzyszyły także warsztaty, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w ubiegłym roku. Kontynuujemy ideę połączenia wydarzenia targowego z inspirującymi prelekcjami ciekawych gości. W tym roku kolejny raz dołączy do nas Kasia Malinowska – coach, trener, ambasadorka Fundacji Sukces Pisany Szminką. Opowie o tym, jak być kobietą asertywną i dbać o swoje własne granice. O zasadach bezpieczeństwa oraz o tym, jak pokonywać lęk w sytuacjach zagrożenia i pracować nad własnymi słabościami opowie Jarek Rogowski, założyciel GKMA, trener sportowców i szkoleniowiec służb mundurowych. Dla kobiet, które chcą pomyśleć o podkreśleniu swojej kobiecości, proponujemy spotkanie z kreatywną stylistką Iwoną Górą.

Z kolei dla tych pań, które chciałyby się dowiedzieć, jak zrobić dobre zdjęcie, które przykuje uwagę odbiorcy, nie używając profesjonalnego sprzętu fotograficznego, zapraszamy na warsztat przygotowany przez naszego partnera głównego mBank Polska. Na koniec warsztatów każda z pań otrzyma profesjonalnie obrobione zdjęcie portretowe. To nie wszystkie niespodzianki, które przygotował mBank Polska dla gości i wystawców. Więcej informacji będziemy zdradzać na naszym profilu FB, Instagramie i stronie www.targialibi.pl.

Zapraszamy do obserwowania nas na www.facebook.com/alibitargi i www.instagram.com/targi_alibi Sporo niespodzianek i wspaniałe nagrody czeka również na panie, które odwiedzą stoisko naszego drugiego partnera głównego – Amaryllis Clinic (www.amaryllisclinic.pl). To łódzki gabinet kosmetologii i laseroterapii. Panie będą mogły dowiedzieć się więcej o zabiegach z nowoczesnej i zaawansowanej kosmetologii wykonywanych przy użyciu sprzętów od producentów wiodących na rynku kosmetologiczno-medycznym.

Patronat medialny objęli: radio Eska i LIFE IN. Łódzkie. Druga edycja targów została objęta również Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, Hanny Zdanowskiej. Panie, które chcą wziąć udział w największym wydarzeniu dla kobiet w Łodzi, zapraszamy 17 listopada w godz. 11-18 do ART_INKUBATORA przy ul. Tymienieckiego 3. Nia szukaj wymówek! Masz alibi!

Dominika Olaszek, tel. 607 930 030
Katarzyna Olasik, tel. 602 230 426
d.olaszek@targialibi.pl
k.olasik@targialibi.pl
www.targialibi.pl