Bez kategorii

.

.

Właśnie dzisiaj mieliśmy świętować, przyjechać miało urodzinowe wydanie naszego magazynu. Tak, dokładnie trzy lata temu LIFE IN Łódzkie pojawiło się w Łodzi i regionie. Pamiętam, jaka byłam wówczas szczęśliwa i zarazem pełna obaw. Dziś mogę powiedzieć, że choć droga nie była usłana różami, udało się. Wydaliśmy 17 numerów naszego magazynu, na którego łamach gościliśmy wielu wspaniałych gości. Ich lista jest tak długa, że post pisałabym pewnie kilka godzin.
Dlatego pozwólcie Państwo, że dzisiaj serdecznie Wam podziękuję, za zaufanie jakim nas obdarzyliście i za to, że byliście, jesteście i zapewne będziecie z nami. Pięknie dziękuję naszym Czytelnikom i naszym partnerom, bez Was, nie świętowalibyśmy dzisiaj trzecich urodzin. I choć nie są to radosne urodziny, zewsząd napływają informacje o trudnej sytuacji zdrowotnej i gospodarczej, kłopotach branży medialnej, zamykane są gazety, zwalniani dziennikarze, a kreślone perspektywy raczej marne, postanowiliśmy, że się nie poddamy. Szykujemy pierwsze w naszej krótkiej, ale jakże pięknej historii, e-wydanie, które gotowe będzie na początku maja. I obiecuję Państwu, że jak tylko wszyscy wrócimy do swoich zawodowych aktywności, otworzą się restauracje, kawiarnie, hotele, teatry, kliniki, salony piękności, salony fryzjerskie, salony samochodowe pełne będą gości, znowu będzie można usiąść przy filiżance dobrej kawy i zatopić się w lekturze naszego drukowanego wydania.
„Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” – śpiewał zespół Tilt. Wszystkim Państwu życzę zdrowia i szybkiego powrotu co codziennych zawodowych aktywności.

Miłego dnia
Beata Sakowska