Polecamy

Teal i Sepia zapraszają

Teal i Sepia zapraszają

Dwa wyjątkowe miejsca na biurowej mapie Łodzi naszpikowane technologicznymi nowinkami, a jednocześnie bardzo kameralne biurowce Teal i Sepia powstały na terenie dawnej Fabryki Wyrobów Bawełnianych Franciszka Ramischa. Oba budynki dysponują około pięcioma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni (biurowej i użytkowej).

Biurowiec Sepia Office powstał w XIX-wiecznym magazynie Franciszka Ramischa stojącym od strony ul. Roosevelta. Parter ceglanego budynku przeznaczony został na usługi, trzy piętra na biura. Sąsiadujący z nim biurowiec Teal Office wybudowany został od zera. Biura zajmują w nim pięć pięter, parter jest usługowy.

W biurowcach dwie trzecie powierzchni użytkowej zostało już wynajęte. Off Piotrkowska Center to modny w Łodzi kompleks rozrywkowy. Wiosną w nowych biurowcach otworzą się restauracje: w Tealu Len i Bawełna, a w Sepii Shamo.

Zarządcą nieruchomości jest firma OPG Property Professional, będąca właścicielem całego kompleksu OFF Piotrkowska Center. W 2014 roku miejsce zostało uznane Nowym Cudem Polski przez magazyn National Geographic Traveler.