Wydarzenia

Pierwszy Łódzki Festiwal M&P

Pierwszy Łódzki Festiwal M&P

15 stanowisk degustacyjnych, ponad 200 win, alkoholi mocnych i cygar z 23 krajów świata. Start o 12.00! Zapraszamy na Pierwszy Łódzki Festiwal M&P, który odbędzie się już 27 maja w Monopolis!

 

Organizatorem festiwalu jest należąca do Mirosława Pawliny firma M&P. Od ponad 20 lat zajmuje się ona importem i dystrybucją alkoholi w Polsce, a w całym kraju ma już ponad  50 salonów, w tym oczywiście w Łodzi. Festiwal alkoholi organizowany przez M&P gościł już w innych polskich miastach i cieszy się tam ogromnym powodzeniem.

– To pierwsze takie wydarzenie w Łodzi i niezwykła okazja do poznania i odkrycia nowych smaków. Wielu pasjonatów pojawi się tego dnia w łódzkim Monopolis, by degustować i dzielić się swoimi doświadczeniami. Wina, Szampany, Prosecco, Cava, Wina wzmacniane, Whisky, Brandy, Koniaki, Armaniaki, Calvados, a także Giny, Rumy, Grappy, Likiery oraz limitowane edycje. Nie ważne czy jesteś na początku swojej drogi, czy świat win i alkoholi jest już ci dobrze znany. Pierwszy Łódzki Festiwal M&P to wydarzenie, którego nie możesz przegapić – zaprasza Michał Bald, sommelier, M&P Area manager, człowiek, który o winie wie wszystko, i co najlepsze, uwielbia dzielić się tą wiedzą i miłością do wina z innymi. Współtwórca dobrze znanego i cenionego w Łodzi Klubu Winnych Kobiet, który zresztą obchodzi w tym roku swój jubileusz – 5 urodziny!
Na 15 stanowiskach degustacyjnych staną specjaliści z całej Polski, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem!

Specjalnie wydzielona strefa cygarowa, miejsce do relaksu, a także restauracje i najsmaczniejsze kuchnie świata!

27.05.2023
12:00-20:00

Monopolis – Łódź, ul. Dr. Stefana Kopcińskiego 62

Bilety na wydarzenie dostępne są na https://wina-mp.pl/kup-bilet oraz w salonie M&P w Łodzi przy Zgierskiej 211 lok. 1B lub na miejscu w dniu festiwalu.