Miejsca

Metry komfortu

Metry komfortu

Niebanalna bryła, wysoki standard, przestronne tarasy, duże przesuwne okna balkonowe, indywidualne ogródki, podziemny parking i wyjątkowy sąsiad – Park na Zdrowiu. Srebrzyńska Park to jedyne takie miejsce na mapie Łodzi dla osób ceniących komfort, spokój i ciszę oraz dbałość o każdy szczegół.


Osiedle położone jest w jednej z bardziej malowniczych dzielnic Łodzi – Polesiu, w sąsiedztwie największego łódzkiego parku nazywanego Parkiem na Zdrowiu. To idealne miejsce na spacery, poranne bieganie, rower, czy miejsce zabaw dla dzieci. W niedalekiej odległości znajdują się także Ogród Zoologiczny, Botaniczny, Aquapark oraz hala widowiskowo-sportowa Atlas Arena. Inwestycja oddalona jest jedynie 3,9 km od centrum Łodzi, do którego bez problemu dojechać można z pobliskiego przystanku autobusowego. W okolicy jest aż 28 placówek edukacyjnych, ośrodki opieki medycznej oraz sklepy.

– Oryginalny charakter inwestycji, zastosowanie nowatorskich rozwiązań architektonicznych oraz lokalizacja osiedla sprawia, że Srebrzyńska Park jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania w Łodzi. Nasza inwestycja idealnie łączy wielkomiejski styl i kameralność. Jest tu dosłownie wszystko, co potrzebne do wygodnego i bezpiecznego życia – mówi Witold Dudaczyk, prezes Peira, firmy realizującej Srebrzyńska Park.

Dobry adres zobowiązuje i z tego względu wszystkie mieszkania posiadają optymalnie zaplanowaną i funkcjonalną przestrzeń, którą każdy bez problemu zaaranżuje według własnych upodobań. W ofercie znajduje się szeroki wybór powierzchni, zarówno tych rodzinnych z kilkoma sypialniami, jak i mniejszych, doskonałych na pierwsze lokum. Przestronne i funkcjonalne mieszkania z ponadprzeciętną wysokością od 2,8 do 3,09 m, do tego duże przesuwne okna balkonowe i tarasowe, eleganckie części wspólne sprawią, że od razu polubisz tę przestrzeń.Inwestycja oddana ma być do użytku w ostatnim kwartale tego roku. Ale już dziś warto zarezerwować sobie mieszkanie.

Srebrzyńska Park w pigułce:

  • atrakcyjna lokalizacja w zacisznej części miasta z łatwym dostępem do centrum
  • nowoczesna i elegancka forma architektoniczna l duży wybór mieszkań o różnych metrażach – powierzchnia od 32m2 do 118m2
  • funkcjonalne rozkłady mieszkań przy zachowaniu optymalnego metrażu
  • apartamenty z przestronnymi tarasami, dużymi balkonami i komfortowymi ogródkami
  • duże przesuwne okna balkonowe/tarasowe, grzejniki kanałowe l wyjątkowe, eleganckie części wspólne
  • podziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery l wysokość mieszkań 2,8 – 3,09 m
  • wykorzystanie materiałów najwyższej jakości i sprawdzonych technologii
  • osiedle będzie ogrodzone
  • wjazd do garażu podziemnego zaraz przy bramie wjazdowej

Polecamy także nową inwestycję Dewelopera, przy ulicy Helińskiego 10, po szczegóły zapraszamy na stronę internetową www.helinskiego.pl

Dział sprzedaży SREBRZYŃSKA PARK
ul. Srebrzyńska 40, 94-203 Łódź, tel. 667 977 960, e-mail: srebrzynska@peira.pl


Dział sprzedaży HELIŃSKIEGO
ul. Srebrzyńska 40, 94-203 Łódź, tel. 785 057 439, email: helinskiego@peira.pl